İŞ GÜVENLİĞİ LEVHALARI

Anasayfa / Reklam / İş Güvenliği Levhaları
çorlu iş güvenliği levhaları

İş Güvenliği ve Uyarı Levhaları

Günden güne büyüyen fabrika ve sanayi sektöründe İŞ GÜVENLİĞİ levhaları olarak Çorlu`da gerek birim fiyat olarak gerek ise kalite olarak en hizmet veren firmalardan birisi olduğumuzu iddaa ediyor ve sizlere en iyi & en hızlı hizmeti vermek için çalışıyoruz.

İş Güvenliği levhalarında genel olarak kullanılan malzemeler forex dekoka malzemelerdir. Çoğunluk olarak 3mm tercih edilsede, 5mm ve 10mm de isteğe göre uygulama yapılmaktadır. Dekota malzeme üzerine digital baskı yada kesim yapılarak uygulanan İSG Levhaları zaman zaman alüminyum kompozit üzerine de isteğe bağlı yapılabilir.

İş Güvenliği Levhalarının Önemi:

İş ortamı işçilerin genel olarak en fazla zaman geçirdikleri ortamdır. Bu yüzden akılda kalıcılık bir hayli önemlidir. Nasıl televizyonda bir reklam gördüğümüzde akılda kalıyorsa, işçinin bir tek levhayı görmesi bile onu hatırlayıp, dalgınlığını yenmesine, o levhayı dikkat alıp, gerek malzemesine gerek kıyafetine dikkat etmesi ve bulunduğu ortamda ki riskleri görmesine ön ayak olmaktadır. Unutmamalıyız ki önce iş güvenliği, sonra işin önemi sırasında ilerlemek, can kaybını aza indirmemizde başrol oynar.

İsg ve Uyarı Levhaları Kataloğumuz

İş Güvenliği Levhaları UYGULAMALARIMIZ

İş Güvenliği Levhaları
İş Güvenliği Levhaları
İş Güvenliği Levhaları